İletişim 0507 839 24 88

Sıfır Risk Sistemi

Fierrro Mobilya Sıfır Risk Sistemi
Fierro Mobilya etkili bir seviyede risk yönetimi oluşturma konusunda iddialı bir konumda bulunmaktadır. Bu konuya istinaden Fierro Mobilya; düşük, orta ve yüksek seviyelerdeki risk gruplarına göre gerekli tedbirleri alma konusunda üzerine düşen sorumlulukları üstlenmektedir. Fierro Mobilya, tüm bu risklerin yönetilmesi konusunda etkili bir hizmetin doğru adresidir.

Sıfır Risk Nedir?
Sıfır risk sistemi; güvenli ve online ödemeye sahip bir onay sistemidir.  Bu yöntem ile internetten alışveriş yaptığınızda ürün elinize ulaştığınızda kontrol ettikten sonra teslim aldığınızda satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Böylece güvenilir şekilde internet alışverişinizi yapmış olursunuz. Fierro Mobilya üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişleriniz ve ödemeleriniz sıfır risk güvencesi altında gerçekleşir.

Fierro Mobilya’da Kredi Kartıyla Ödeme Güvenli Mi?
Fierro Mobilya’da yaptığınız alışverişlerinizi kredi kartıyla ödemeniz güvenilirdir. Çünkü Fierro mobilya’da banka kartınız ya da kredi kartınızla gerçekleştirdiğiniz ödemeler esnasında CVC2 kimlik kontrolü ile %100 güvenlik sağlanmaktadır. Kartlarınızla ödeme yaptığınızda sitemiz bilgilerinizi kayıt altına almaz ve bunun için bir havuz sistemi yoktur. Bu yüzden her alışverişinizde kart bilgileriniz istenecek ve güvenli ve risksiz bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz.