İletişim 0507 839 24 88

Nasıl Ürün Alırım ?

Fierro Mobilya’da Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
Fierro Mobilya üzerinden siparişinizi oluşturmadan önce üyelik bilgilerinizi doğru şekilde girmelisiniz. Bunun nedeni satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet alabilmenizdir. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurduktan sonra artık sitemizin bir üyesi olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siteyi her ziyaret ettiğinizde üye kimliğiniz ile giriş yaparak sitemiz üzerinden kolaylıkla ve sürekli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
Nasıl sipariş verebilirsiniz kısmında bulabileceğiniz bilgiler doğrultusunda; aynı şekilde fierromobilya.com adresine üyelik bilgileriniz ile üye girişi yapmalısınız. Üye olarak giriş yapmanızın ardından ürünleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün için sepete ekle kısmından alışveriş sepetinizi oluşturabilirsiniz. Alışverişinizi sonlandırmak ve siparişinizi oluşturmak için devam ettiğinizde karşınıza çıkan ekrandaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup iletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde siparişinizi oluşturmuş olacaksınız. Oluşturduğunuz sipariş bilgisi panelimize düştüğü zaman teyit vermeniz amacıyla müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişim kuracaktır. Teyit işleminin gerçekleşmesi sonrası sipariş süreciniz başarılı bir şekilde ilerlemeye devam eder.

Telefon İle Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
Fierro Mobilya sitesinde telefon ile sipariş verebilmeniz için whatsapp butonu bulunmaktadır. Her ürünün altında yer alan whatsapp butonu ile beğendiğiniz ürün için firmamızda bulunan yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Ya da site içerisinde bulunan iletişim numarası üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz mobilya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde siparişinizi de telefon üzerinden oluşturabilirsiniz.

Satış Ofisimizden Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
fierromobilya.com  adresimizden beğendiğiniz ürünleri için satış ofisimize gelip detaylı bilgi alabilirsiniz ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde bayilik verdiğimiz mobilya mağazalarına gelerek de siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 Web sitemizin iletişim kısmından üreticisi olduğumuz fabrikamızın ve mobilya mağazamızın açık adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi oluşturmak için fabrikamızı ya da mobilya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Buradaki satış temsilcilerimizle birlikte siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirsiniz?
Siparişinizi oluşturma aşamasında ödemelerini kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Havale ya da EFT ile de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?
Güvenli ödeme yöntemleri arasında olmadığı için, firmamız ürün satışlarında kapıda ödeme hizmeti vermemektedir. Ürün siparişlerinizi fabrikamıza veya mağazalarımıza gelerek ya da arayarak verebilirsiniz.

Nasıl Ürün Siparişi Verebilirsiniz?
Fierromobilya.com sitesi üzerinden beğendiğiniz ürün için sitemiz yetkilisi ya da firmamız ile iletişim kurarak istediğiniz mobilyayı belirtmeniz halinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş doğrultusunda sipariş ettiğiniz renk veya model seçenekleri mağazamızda yok ise üretici firmamız özel renk üretimi yapmaktadır. Ürünü alım işlemleri için firmamıza ürünün ücretini gönderim yapmanız yeterli olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürününüz 1 veya 15 iş günü içerisinde yapılıp kapınıza kadar teslim edilebilir.

Nasıl Toptan Ürün Alımı Yapabilirsiniz?
Fierromobilya.com web sitemiz tüm internet kullanıcılarına ve mağazalara toptan ve perakende mobilya satış hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı toptan mobilya alımı ve siparişi için sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca üreticisi olduğumuz fabrikamıza gelerek firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehir Dışına Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?
Fierromobilya.com web sitemizden beğendiğiniz ürün için firmamız ile iletişime geçerek ön sipariş oluşturabilirsiniz. Almak için siparişini oluşturduğunuz ürününüzün ödemesini gerçekleştirdikten sonra ürün hazırlanmaya başlanır. Ürününüz hazır olduğunda ise anlaşmalı olduğumuz taşımacılık firmasıyla birlikte belirttiğiniz adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.  Aynı zamanda ürün teslim işlemleri esnasında kurulumunu da gerçekleştirmekteyiz.

Toptan Ürün Siparişi Nasıl Verebilirsiniz?
Fierromobilya.com web sitemiz tüm internet kullanıcılarına ve mağazalara toptan ve perakende mobilya satış hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı toptan mobilya alımı ve siparişi için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda üreticisi olduğumuz fabrikamıza gelerek firmamızı ziyaret edebilirsiniz.