İletişim 0507 839 24 88

Kullanıcı Güvenliği

İnternetten Güvenli Alışveriş İçin;
 
Bunları Yapmayın;
-        Tanımadığınız kişilerden aldığınız e-posta ya da sosyal medya üzerinden gönderilen mesajları kesinlikle açmayın.
-        Güvenilirliğini bilmediğiniz USB ve benzeri depolama cihazlarını kişisel bilgisayarınızda kullanmayın.
-        Şifrelerinizi ve bilgilerinizi kişisel bilgisayarınız dahi olsa bilgisayara kaydetmeyin ve kimseyle paylaşmayın.
-        Sitelere ait bilgileriniz de dahil, kart bilgileriniz ve telefonunuza gönderilen kodları kimse ile paylaşmayın. Ayrıca kredi kartınızı kimseye teslim etmeyin.
-        SMS olarak ya da e-posta yoluyla kişisel bilgilerinizi ya da kart bilgilerinizi isteyen ve bunun için sizi sitelere yönlendiren iletilere itibar etmeyin.
-        İnternet kafeler gibi ortak bilgisayarların bulunduğu ortamlarda ya da herkese açık Wİ-Fİ bağlantısının bulunduğu ortamlarda online alışveriş yapmayın.

Bunlara Dikkat Edin;
-        Alışveriş yaptığınız sitenin ödeme kısmına geldiğinizde linkinizin http// den, https// ye dönüştüğünden emin olun.
-        Mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamaları dikkatli bir şekilde ve detaylı bilgiye sahipseniz indirin. Bunun dışında emin olmadığınız uygulamaları indirmeyin.
-        Kendisini çağrı merkezinden arıyormuş gibi tanıtan sahte aramalara karşı dikkatli olun. Bu kişilerle kesinlikle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın.
-        Kurumsal numaralara benzemesine rağmen size kendisini; avukat, polis, bankacı ya da savcı olarak tanıtan kişilere itibar etmeyin. Bu kişilerle kesinlikle bilgi paylaşımı yapmayın.
-        Mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamaları cihazın kendi uygulama mağazalarından indirin. Aksi takdirde cihazınıza virüs bulaşma ihtimali yüksek olduğu gibi mobil cihazınızdaki tüm bilgileriniz el geçirilebilir.

Fierromobilya.com Güvenli Alışveriş İçin Nasıl Önlemler Alıyor?
 
Kredi Kartı ve Ödeme
-        Fierromobilya.com bünyesinde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmaz.
-        Fierromobilya.com kullanıcılarından hiçbir zaman ve hiçbir şekilde e-posta ya da SMS yoluyla kredi kartı bilgisi ve şifre bilgilerini talep etmez.
 
Destek
-        Fierromobilya.com; müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek adına, haftanın her günü ulaşabilecekleri iletişim numarasıyla destek veriyor. Sitedeki ürünler ya da siteye dair tüm sorularınız için iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.  
Uyarı;
-        Firmamız şuanki durumda online alışveriş hizmeti vermemektedir.