İletişim 0507 839 24 88

İnsan Kaynakları

Fierro Mobilya  olarak yetenekleriniz doğrultusunda etkili bir iş kariyeri oluşturmanız için elimizden gelen desteği vermekteyiz. Gelişime açık ve çalışanlarının yaratıcılığına güvenerek destekleyen bir üretici olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.  Aynı zamanda çalışanlarımıza her daim gerekli değeri ve desteği vermekteyiz.  Tüm bunların yanı sıra kalite standartlarına uyan, değişime açık ve sürekli kendini geliştirmekte olan bir yapı olmaktan da iftihar ediyoruz. Böyle bir yapı içerisinde fierromobilya.com olarak hedeflerimiz ve amaçlarımız ile birlikte değer kazanmaya ve kazandırmaya devam ederek çizgimizi bozmadan aynı yolda ilerliyoruz.

İnsan Kaynakları olarak çalışma politikalarımızdan en önemlisi; çalışanlarımızın beceri ve bilgi düzeylerinin yükselmesidir. Bunun yanı sıra hedeflerimiz arasında; çalışanların motivasyonlarını yüksek tutabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmek gelmektedir.

Fierromobilya.com olarak yeniliklere her daim açık, son derece güler yüzlü çalışanlara sahip bir firmayız. Her zaman müşterilerimize çözüm odaklı hizmet vermeyi ilke edindik. İnternet ortamında kullanıcılarımıza ve müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmeyi hedefleyerek kendimizi geliştirmeye her zaman açığız. Bu şekilde her zaman öğrenme odaklı, büyümeye ve gelişmeye açık bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Markamız ve üreticisi olduğumuz fabrikamız ile “ FierroMobilya “ online alışverişte etkin bir şekilde hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde yurtdışı pazarında da etkin olarak hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin sıralı mobilya üretici firması olmak değil. Dünya’nın mobilya alışveriş sitesi ve en çok ihracat yapan firması olmaktır.
Mobilya’ya dair her şey en hesaplı fiyatlarla FierroMobilya.com’da.