İletişim 0507 839 24 88

Hakkımızda

Hakkımızda
Fierro Mobilya fabrikası 2010 yılında kurulmuştur. Mobilya sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmanın ilk mağazası ise 2014 yılında açılmıştır. Yenilikçi altyapıya sahip firma; toptan ve perakende satış anlayışıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda güçlü alt yapısı ve uzman kadrosuyla sektörün en iyisi olmayı hedeflemiştir. Bunun yanı sıra online pazaryeri E-ticaret mobilya alışveriş sitesi fierro mobilya, en iyi fiyatlar ve kaliteli mobilyalarıyla Türkiye’nin her yanında büyümeye devam ediyor.

Mobilya sektöründe bulunduğu pazarı takip eden yeni trendlere, öncülük edip ilham veren bir mobilya üretim firmasıdır. Güçlü alt yapısı ve uzman kadrosu ile sektörünün en iyisi olmayı hedeflemektedir. Bugün geldiği noktada ülkemizdeki özel tasarım mobilyalarının yurtiçine ve yurtdışına ihracını yapmaktadır. Fierro Mobilya olarak sektöre girdiğimiz andan itibaren başarı anahtarının koşulsuz memnuniyet olduğunu benimseyerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tuttuk.

Fierro mobilya satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle müşterisinin daima yanındadır. Güler yüzlü çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle müşterilerinin değerli olduğunu benimseyen bir yapıya sahiptir. Çünkü müşteri her zaman değerlidir ve ön plandadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, aynı zamanda daima çözüm odaklı müşteri hizmetleriyle müşterilerine çözümler sunmaya devam etmektedir. Bu da nitelikli hizmet sunmayı mümkün kılan sebeplerden oluyor. Mobilya sektörünün sevilen markalarından biri haline gelen firma kaliteli hizmet anlayışıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Fierro mobilya müşterilerine en iyi ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca firma, fierro mobilya sitesi aracılığı ile yurtiçi tüm illerde olduğu gibi yurtdışına da ürünlerini ihraç etmektedir. Profesyonel çalışma anlayışı ve profesyonel ekibiyle birlikte kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek ilerlemeye devam ediyor.

E –ticaret online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında müşterilere özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, bir yandan da ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısına sahiptir. Bu yönüyle fierro mobilya sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor. Fierro mobilya, yenilikçi fikirler oluşturma noktasında her zaman profesyonel bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

Firma, güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibiyle Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini sunmaya devam edecektir. Aynı zamanda mobilya sektöründe adını duyuran fierro mobilya, sadece Türkiye’de değil, dünyada da kısa zamanda sektörün öncüleri arasında yer almayı planlıyor.